Konuşan Maymun Chimpy: Çocuk Hayvan Oyunları

Windows Phone için Oyun Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma PEAKSEL D.O.O. NI?
Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Konuşan Maymun Chimpy: Çocuk Hayvan Oyunları uygulaması ile tabletlerinizde veya cep telefonlarınızda bu sevimli maymun ile keyifli vakit geçirecek ve onun komik şakaları ile eğle

Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Konuşan Maymun Chimpy: Çocuk Hayvan Oyunları uygulaması ile tabletlerinizde veya cep telefonlarınızda bu sevimli maymun ile keyifli vakit geçirecek ve onun komik şakaları ile eğleneceksiniz.

Elinizden düşüremeyeceğiniz konuşan maymun ile eğlenceli mini oyunlar oynayacak ve ailece vakit geçirebileceğiniz en iyi arkadaşınız olacak. Komik maymun sizin söylediğiniz herşeyi tekrar ederek farklı sesler çıkartacak ve çok güleceksiniz.

Ailece oynamak için birbirinizle yarışacağınız bu oyun ile çok eğlenceli dakikalar geçirecek ve hayatın stresinden bir an olsun uzaklaşarak rahatladığınızı göreceksiniz. Siz de sevimli maymunla konuşup vakit geçirmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Konuşan Maymun Chimpy: Çocuk Hayvan Oyunları indir